Mirë se vini në Max Dent

Klinikë dentare
Tiranë

Max Dent

Mirë se vini në Max Dent, një klinikë dentare kryesore e vendosur në zemër të Shqipërisë, ku kujdesi i fundit dentar takohet me joshjen e turizmit dentar.

Max Dent ndodhet në zemer të Tiranës

Klinika jonë ndodhet në qendër të Tiranës (Sheshi Skënderberg), duke ofruar trajtime të shkëlqyera dentare me lehtësi aksesi.

Ekspertë në Kirurgji Dentare dhe Implantologji

Në Max Dent Albania, ne jemi të specializuar në kirurgji dentare dhe implantologji, duke ofruar zgjidhje të avancuara për të rivendosur shëndetin tuaj oral. ,

Implantologji e certifikuar me CE

Siguria juaj është prioriteti ynë! Max Dent Albania ofron implante dentare të certifikuara CE dhe ndjek standarde strikte sigurie për të siguruar trajtime dentare me cilësi të lartë.

Kurse dhe Buzëqesh

Max Dent Albania ju ofron shumë më tepër sesa thjesht trajtim dentar. Ne jemi kujdesur për çdo detaj për t’ju garantuar një vizitë relaksuese dhe të kënaqshme. Me një përzierje kulture, ushqimi të shijshëm dhe shërbim të klasit të parë, bëhuni pjesë e familjes sonë të pacientëve të kënaqur!

Stafi ynë flet edhe Anglisht, Italisht për komunikim pa probleme.

Çfarë thonë pacientët tanë

Përvoja ime në Max Dent ka qenë gjithmonë e mrekullueshme dhe zakonisht nuk më pëlqejnë dentistët. E vlerësoj shumë mirëseardhjen, duke më shpjeguar gjithçka që duhet bërë për dhëmbët dhe mbi të gjitha cilësinë e punës së Dr.Elsës.

Fabian T.
5/5

Klinika ka standarde të larta profesionale dhe higjienike, materialet më të mira, Dr.Elsa flet rrjedhshëm anglisht dhe italisht përveç shqipes amtare dhe shpjegon shumë mirë se çfarë duhet bërë dhe si do ta bënte. Unë udhëtoj nga Austria në Tiranë për të marrë trajtimet e mia dentare në MaxDent, duke kombinuar kujdesin shëndetësor dhe duke shijuar Shqipërinë e bukur. Unë rekomandoj shumë MaxDent Tirana.

Rosa Wüthrich
5/5

MAX Dent ofron kujdes të jashtëzakonshëm dentar! Që nga momenti kur hyra brenda, stafi ishte miqësor dhe profesional. Ambientet moderne dhe teknologjia e avancuar e klinikës më bënë përshtypje. Dr. Elsa dhe stafi ofruan trajtim të shkëlqyer me kujdesin maksimal. Unë rekomandoj shumë MAX Dent për të gjitha nevojat tuaja dentare.

Mirel Meta
5/5