Mirë se vini në Max Dent

Klinikë dentare
në Shqipëri

Mirë se vini në Max Dent, një klinikë dentare kryesore e vendosur në zemër të Shqipërisë, ku kujdesi i fundit dentar takohet me joshjen e turizmit dentar. Nisni një udhëtim drejt një buzëqeshjeje rrezatuese duke u zhytur në hijeshinë e Shqipërisë – një përvojë që ndërthur pa probleme shëndetin oral me gëzimin e eksplorimit.

Sherbime Dentare Premier

Nga kontrollet rutinë deri te procedurat e avancuara kozmetike, ekipi ynë i aftë i profesionistëve siguron që çdo vizitë të plotësohet me vëmendje të personalizuar dhe ekspertizë moderne.

Transformoni buzëqeshjen tuaj në Max Dent

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një përmirësim delikate ose një ndryshim të plotë të buzëqeshjes, Max Dent është partneri juaj në arritjen e buzëqeshjes së gjallë dhe të shëndetshme që keni ëndërruar gjithmonë.

Vendndodhja jonë

Qendër e Tiranës, pranë sheshit Skënderbej
(Ap.7/C, Rruga Kajo Karafili Objekti “Bimbashi”, Kati 7, Tiranë)

Kërkoni një takim

Gati për të transformuar përvojën tuaj dentare? Ekipi ynë i përkushtuar i profesionistëve të aftë pret t’ju ofrojë kujdes dentar të personalizuar dhe më të avancuar.

Rezervoni një takim

+355 69 995 8481

Turizmi Dentar ne Shqiperi

Vizitoni Max Dent për të zbuluar Turizmin Dentar të jashtëzakonshëm në udhëkryqin e stomatologjisë së cilësisë së lartë dhe shkëlqimit të kulturës si rezultat i Shqipërisë. Max Dent ndodhet në mes të Shqipërisë ku ofron procedura të ndryshme dentare me cilësi të lartë dhe ju jep mundësinë të shijoni peizazhe fantastike. Max Dent vlerësohet shumë nga turistët dentarë të cilët janë të prirur për të marrë kujdes të personalizuar me cilësi të shkëlqyer, pavarësisht nga vendi në të cilin ndodhemi. Ju duhet të jeni të sigurt se buzëqeshja juaj do të shfaqet me Max Dent.

4.9
nga 5
4.9/5

5/5

12 Vlerësime

4.8/5

37 Vlerësime

Buzëqeshja juaj, prioriteti ynë

Udhëtimi juaj drejt një ju më të ndritshëm dhe më të shëndetshëm fillon me Max Dent, ku Buzëqeshja juaj nuk është thjesht një prioritet – është pasioni ynë.

Implantet Dentare

Implantet dentare ofrojnë një zgjidhje të besueshme dhe me pamje natyrale për zëvendësimin e dhëmbëve që mungojnë, duke rikthyer funksionin dhe estetikën.

Kurora dentare

Kurorat dentare ofrojnë një zgjidhje të qëndrueshme dhe estetike për të rikthyer formën, forcën dhe pamjen e dhëmbëve të dëmtuar ose të prishur.

Fasetat Dentare

Fasetat dentare janë një mrekulli kozmetike, duke transformuar buzëqeshjen duke fshehur papërsosmëritë dhe duke përmirësuar pamjen e dhëmbëve me guaska të hollë porcelani të bërë me porosi.

Pse njerëzit na besojnë neve

Nuk bëhet fjalë vetëm për rregullimin e dhëmbëve; ka të bëjë me ndërtimin e marrëdhënieve të qëndrueshme të bazuara mbi besimin, dhembshurinë dhe qëllimin e përbashkët për arritjen dhe ruajtjen e shëndetit oral optimal. Max Dent nuk është thjesht një klinikë dentare; është një partner i besueshëm në historinë e çdo buzëqeshjeje.

Teknologji e avancuar

Max Dent qëndron i përditësuar me avancimet më të fundit në teknologjinë dhe pajisjet dentare, duke siguruar saktësi dhe efikasitet në të gjitha trajtimet.

Ekipi me përvojë dhe të aftë

Klinika jonë është e pajisur me një ekip stomatologësh dhe profesionistësh dentarë me përvojë, të cilët janë të përkushtuar për të ofruar kujdes të cilësisë së lartë.

Shërbime Gjithëpërfshirëse

Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh dentare, nga kontrollet dhe pastrimet rutinë deri te trajtimet e avancuara si stomatologjia estetike, ortodoncia dhe kirurgjia orale.

Kujdes i personalizuar

Ne e kuptojmë se çdo pacient është unik dhe ne i përshtatim trajtimet tona nevojave tuaja individuale, duke siguruar një qasje të personalizuar dhe të përqendruar te pacienti.

Studimet më të fundit të rasteve

Imperdiet aliquet est vel nulla turpis eu consequat ullamcorper a egestas suspendisse faucibus eu velit,phasellus pulvinar lorem et libero et tortor, sapien nulla.

Çfarë Njerëz Thuaj Për Ne

Element në lacus, fermentum dapibus magna lectus ut vel feugiat pellentesque molestie quam venenatis, tempor in.

Ethan Shaw

“Metus venenatis cursus ipsum egestas blandit accumsan est feugiat tempus dignissim ante nunc viverra nulla condimentum nunc in sit massa pulvinar tempor mi tortor sapien vel egestas odio bibendum sem ultrices tellus.”

5/5
5/5

"MAX Dent ofron një kujdes të jashtëzakonshëm dentar! Që nga momenti që hyra brenda, stafi ishte miqësor dhe profesional. Pajisjet moderne dhe teknologjia e avancuar e klinikës më lanë përshtypje. Dr. Elsa dhe stafi ofruan trajtim të shkëlqyer me kujdes maksimal. Unë rekomandoj shumë MAX Dent për të gjitha nevojat tuaja dentare."

Mirel Meta
5/5

“Përvoja ime në Max Dent ka qenë gjithmonë e mrekullueshme - dhe zakonisht nuk më pëlqejnë dentistët. E vlerësoj shumë mirëpritjen, të më shpjegohet gjithçka që duhet bërë për dhëmbët dhe mbi të gjitha cilësinë e punës nga Dr. Elsa.”

Fabian T.
5/5

“MaxDent - Klinika dentare në qendër të Tiranës (pranë sheshit Skënderbej): trajtime të shkëlqyera. Klinika ka standarde të larta profesionale dhe higjienike, materialet më të mira, Dr. Elsa flet rrjedhshëm anglisht dhe italisht përveç shqipes së saj amtare dhe shpjegon shumë mirë se çfarë duhet bërë dhe si do ta bënte. Unë udhëtoj nga Austria në Tiranë për të marrë trajtimet e mia dentare në MaxDent, duke kombinuar kujdesin shëndetësor dhe duke shijuar Shqipërinë e bukur. Unë mund ta rekomandoj shumë MaxDent Tirana.”

Rosa Wüthrich

Ekipi i ekspertëve të PointLab

Imperdiet aliquet est vel nulla turpis eu consequat ullamcorper a egestas suspendisse faucibus eu velit,phasellus pulvinar lorem et libero et tortor, sapien nulla.

Margaret Anderson

Shef i Departamentit të Laboratorit

Mark Anthony

Patolog i lartë

Samantha Wood

Teknik Laboratori

Buzëqeshja juaj, prioriteti ynë

Përjetoni kujdesin, ekspertizën dhe pasionin e personalizuar të bashkuar për ta bërë buzëqeshjen tuaj pikën kryesore të përkushtimit tonë të palëkundur.

Adresë

Ap.7/C, Rruga Kajo Karafili Objekti “Bimbashi”, Kati 7, Tiranë.

Na telefononi

+355 69 995 8481